27 Şubat 2010 Cumartesi

Ceketler

Tüm cumartesiyi evde moda blogları karıştırarak geçirdim. Dinlendim de bir taraftan çok iyi oldu. Vogue Türkiye'nin tüm bloglarda yankılandığını görüyorum. Özellikle ilk 1000 sayı için gündüz vakti onca kişinin İstinya Park'ta nasıl toplandığını çözemiyorum. Ya çalışmıyorlar ya izin almışlar. Ben de ilk anda gitmeyi düşündüysem de sonrasında nasıl olsa alabilirim diyerek bu ikri geçiştirmiştim, zaten izin de alamazdım.
Bu ara alışveriş konusunda yine hızlı ve sağlam gidiyorum. Yeni keşfim Peros. Dün bir kaç basic parça ve hediyelik alışverişi yaptım, gayet başarılı seçimler oldu. Genelde aldıklarım ceket içine giymek için (çok fazla ceketim oldu). Hazır konu buraya gelmişken bloglardan alıntı yaparak açtığım ceket dosyasına bakalım. Hızlı bi geçiş olacak, ceket almak isteyenlerin Koton'daki yüzde yetmiş indirimden faydalanmasını belirtmeyi bir borç bilirim.
Aşağıdaki resim ceketler ve kemerlerin kombinlenmesi için mükemmel bir örnek kanımca. Neoklasik bir havası var.

Bu ceketin formunu, rengini ve boyunun uzunluğunu beğendim.

Ünlü moda müdavimlerinin birinin üzerinde gördüğümüz bu ceket, kaliteyi üzerinden akıtıyor. Bu sezon karşımıza çıkan delikli parçaları es geçmemek gerek. Uzun zincire dikkat, o olmasa ceket bir hiç adeta :)


Uzun elbisenin üzerine şık bir ceket, daha ne olsun?

Atkıyla kombine bayıldım.2 yorum:

Siu dedi ki...

O siyah ceketin güzelliği nedir öyleee?

Siu dedi ki...

O siyah ceketin güzelliği nedir öyleee?

Related Posts Widget for Blogs by LinkWithin